Avea sınırsız internet paketi nasıl yapılır üye olunur ?

Avea sınırsız internet paketi nasıl yapılır

Avea sınırsız internet paketine üye olunur ?

Avea’nın yeni paketinin detaylarını sizinle paylaşmak  istedim

  Tarifeler 30 Nisan 2012 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık olacaktır.

  – Tarifeler kapsamında yurt içi her yöne 500 dakika, yurt içi her yöne 2000 SMS ve yurt içi sınırsız cepten internet kullanım hakkı sunulacaktır.

  – Her fatura döneminde 2 GB’ın üzerindeki internet kullanımları için internet erişim hızı 128 Kbps’a inecek olup internet erişimi bu hızla devam edecektir.

  Tarifeler kapsamında sunulan her yöne dakikaların tüketilmesi durumunda her yöne konuşmalar 41.5 Kr/dk ile ücretlendirilecektir.
Sınırsız internet paketinin ücreti
Yeni Nesil 500 Ekstra tarifesinin aylık ücreti; numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca 30 TL, sonrasında 35 TL’dir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 12 fatura dönemi boyunca 40 TL, sonrasında 45 TL’dir. Yeni Nesil 500 tarifesinin aylık ücreti ise numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ilk 6 fatura dönemi boyunca 30 TL, sonrasında 35 TL’dir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için 50 TL’dir.

Googleden Gelen aramalar:

 • yhs-default
 • avea faturasız sınırsız internet
 • avea sınırsız internet 500 dakika 2000 sms paketi nasıl yapılır

“Avea sınırsız internet paketi nasıl yapılır üye olunur ?” üzerine bir düşünce

 1. Bende avea yikilan paket uyesiyim 10 tl.sinirsiz internet pake tine gecmek istiyorum olmazsa vadofon sinirsiz internet 8 tl. Numarami tasiyacam

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>