Reklam
haber oku

ELAZIĞ nasıl bir yer şehir hayat nasıl

admin ~ 16 Ocak 2012 ~ Nasıl Bir Yer Hayat Nasıl

ELAZIĞ ELAZIĞ nasıl bir yer şehir hayat nasıl

Elazığ ili doğu Anadolu bölgesinin güney batısında yer almaktadır. Bu yöremiz içerisinde 7 ilçe yi barındırmaktadır. Elazığ ilimize gelindiğinde bir çok ziyaret edilebilecek yerleri vardır. Bunlar arasında ören yerleri, müzeleri,  kaleleri, camileri, hamamları, buzluk mağarasını, kaplıcalarını, gölünü, muhakkak ziyaret edilmelidir. Bu yöremizde oldukça karakteristik bir iklim görülmektedir. Kışları soğuk ve yağışlı yazları ise sıcak ve kurak geçmektedir. Elazığ Harput mutfağı yörenin özelliklerine bağlı çok büyük çeşitlilik ve zenginlik gösterir. En beğenilen yemekleri arasında  kellecoş, işgene, Harput köfte, taş ekmeği, fodula yemeklerini sayabiliriz. Elazığ da hayat oraya gittiğiniz zaman çok güzel vakit geçirebileceğiniz yerleri ile oldukça keyifli geçmektedir. Bu nadide tarihi kentimizi görmenizi tavsiye ederiz.

Googleden Gelen aramalar:

 • elazığ
 • elazığ nasıl bir yer
 • elazığ nasıl bir şehir
 • elaz nasi bir yer
 • elaz insan nasldr
 • elazığ askerlik yerleri
 • elazığ nasıl bir yerdir
 • elazig nasil biyer
 • elazığ nasıldır
Yorum Yapmak İstermisiniz ?

Etiketler: , , , ,

habere yorum yapın

“ELAZIĞ nasıl bir yer şehir hayat nasıl” için 8 Yorum

 1. admin diyor ki:

  elazığ sizce nasıl bir yer ben elazığı çok seviyorum güzel bir yer bence

 2. Oğuz TuğruL diyor ki:

  Her yerin iyisi kötüsü vardır.ama Elazığnın adamı adam gibi adamdır bana göre…gitmedim ama görünen köy kılavuz istemez İnşallah giderim bir gün…

 3. SEVİNÇ GÜRLE diyor ki:

  ben böyle yamuk böyle deli, böyle beyinsiz insanları bir arada sadece elazığda gördüm. karıkıza bakmayı çok seven, bol keseden atan, yalan söyleyen, gençlerinin sanal dünyada yaşadığı, kartlarının boş boş kahve köşelerinde, bel altı muhabbeti (ki palavra) yaptığı, doğunun yüz karası bir yer işte. hiç sevmem..

 4. nadir diyor ki:

  elazığ 2.5 yıl görev yaptığım şehir memurluk yapılacak bir şehir değil

 5. murat diyor ki:

  @SEVİNÇ GÜRLE
  sana bişey sölememe gerek yok sen anladın.. ya malatyalısın yada ermenisin sen başka olamaz …

 6. sema diyor ki:

  bencede çok güzel bir yer katılıyorum sana arkadaşım

 7. okyay diyor ki:

  bak sevınc sen nerden bılıyorsun kahvelerde bel altı yapılan muhabbetlerı herhalde sen elazıglı bırınden cokkkkkkkk buyuk darbe yedın sanırsam ………………….. konustugun usluba gore bu uslup yeter sanırsam
  +

 8. eylem diyor ki:

  @SEVİNÇ GÜRLE kahvelere gidip dinledin mi? bütün gençleri takip edip izledin mi? ANNEMDEN BAŞKA KADINA BAKMAYAN BABAMI GÖRDÜN MÜ de bütün şehre laf atıyorsun. herkesin hakkına girme sayın beyinli(!)

Yorum yapın:

-