Geniz Eti Belirtileri Ve Tedavisi

Geniz Eti Belirtileri Ve Tedavisi,geniz eti tedavisi,geniz eti belirtileri,geniz eti neden olur

Burun ve boğaz ve bademcikler adenoidler kavşak denilen bezleri vardır. Bu büyük boyutlu et nazal pasaj normal bezleri daha fazla Kİ halka denir.Iltihaplanmadan bezi şişmesi önce veya sonra oluşabilir. Büyüme devam ederse, ya da, orta kulak, östaki tüpünün sonunda genze burun deliklerinin kapanma açılıyor.Geniz eti belirtileri; 1 – Burun tıkanıklığı 2 – ağız solunumu 3 – 4 ila 5 Horlama burun akıntısı – işitme zorluğu, 6 – Kalıcı kulak enfeksiyonu sorunu 7 – kesinti Damak 8 – nefes almada zorluk Çizim 9 – Dudak ve 10 ağız kuruluğu, ağız Gün açık artırmada 11 durdurmak için çocuklarda bu belirtiler birkaç görüldü Katran ve diğer duyusal yetersizliği, doktora başvurmak gerekir. Bu durumda bademcikler veya adenoid bezi veya bezleri ile basit bir cerrahi işlem ile alınır. Bazı durumlarda, yeniden adeonid bezleri cerrahi sonrası gelişir, ameliyat sorunu tekrar tekrar şişlik olup olmadığını. Nasıl tedavi edilir et Arka dişeti arasındaki nazal kavite, burun ve boğazda şişme delik adenoid bezleri denir. Bu bölümde Büyüme bezi iltihabı ve birbirini takip edebiliyoruz. Burun deliğine genze et ve östaki tüpü arka kısmı, orta kulak tıkanmaya neden olabilir bağlanır. Bu sızıntı, mukoza çıkmamasına sınıflardan burun onu temizleyememesine açar. , Eti ve büyüme şüphelenilen burun pasajda enflamasyonu doktora başvurmanız gerekir. Hastalığı olan muayene sırasında ilgili sorular sorulur, duloksetin yardımı ile post-nazal ayna kontrol edilir.

X-ışını burun pasajda eti büyüklüğü anlamak için. Bu arada, çocuklarda geniz ve ortadan kendi kendine et kendi kısa vadeli şişme olabilir. Bu büyüme var eğer öyleyse iltihapsız adenoid bezi muayene sırasında, doktor bir süre beklemek isteyebilirsiniz. Ancak burun eti tedavisi için ilaç iltihabı varsa başlar. Iltihap için antibiyotik ile tedavi edilir. Uyuşturucu ve bunların sonuçları alınacak, ya da konuşmazda bozukluğu varsa, çocuk, nefes almada zorluk, uyku sırasında nefes darlığı, burun, dişeti iltihabı ve cerrahi sürekli nüks tavsiye edilir. Posterior Cerrahi nasıl et çocuklarda burun adenoidektomi et alma süreci denir.Et burun ameliyatı, sakin olmak çok kolay bir işlemdir, ancak anne-babalar, çocuk cerrahisi, büyük boy açıklayan hazırlamak önemlidir. Çocuklar işlemi, idrar ve kan testleri önce alınabilir. Ameliyat öncesi gece, çocuklar açık tutulmalıdır. Cerrahi işlem için Genel Anestezi uygulanır, bir anestezi uzmanı bir doktor işlemi mevcut. Eti ortalama 20 dakikalık çalışma nazal kavite kesilir. Bu işlem ağız içinde uygulandığında, cilt insizyonu herhangi bir yapılır. Ameliyattan sonra, çocuk dinlenme odası, iyileşme süresi yaklaşık 2-10 saat arasında değişir GET. Ancak, ateş, yutma güçlüğü, boğaz ve kulak ağrısı, ateş, sorunlar oluşabilir.

Googleden Gelen aramalar:

  • burun deliklerinde et

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>